Bodrum Web Tasarım

Bodrum Web Tasarım

Web Tasarım - Bodrum Web Tasarım - Web Tasarım Bodrum

Web Tasarım

Bodrum Ajans

Web Tasarım

Web Tasarım
Markanızı, firmanızı, ürününüzü veya sizi bulunduğunuz noktadan daha ileriye taşıması gereken ve günümüzün en ekonomik, en dinamik reklam ve pazarlama çözümüdür. Web tasarım bizler için herşeyden önce profesyonel iş anlayışına sahip kişilerin oluşturabileceği ekip işidir.

Görsellik
Kullanıcıyı yormadan ana hedefe ulaştıracak şekilde menü planlaması yapıyoruz, yaptığımız çalışma ile müşterimizin ürün veya hizmetine artı değer katıyoruz. Anlatılmak istenen vurguyu yansıtacak görselller kullanıyoruz.

İçerik
İyi bir internet sitesi sadece ana sayfası ile değil, bütün alt sayfaları ve içeriği ile iyi olabilmektedir. Ekibimizdeki uzman içerik editörleri ile içerik sayfalarınızın etkili şekilde yerleşimini ve yönetimini yapıyoruz.

Güncelleme
Yaptığımız web tasarımların ileriye yönelik kullanım kolaylığı olması için ve daha sonra da sitenize ekleyebileceğiniz içerikler veya güncelleyebileceğiniz içerikler olacağından, kolay kullanımlı size öze site yönetim paneli programlıyoruz. Bu sayede içeriğini istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta güncelleyebileceğiniz dinamik site sunabiliyoruz.

Arama Motorları
Web tasarım ve programlama çalışmalarımızda elimizdeki proje hangi kapasitede olursa olsun, arama motorları optimizasyon kriterlerine uyumlu bir çalışma pratiği sergiliyoruz.Sitenizin arama motorları tarafından sevilebilmesi için günümüz teknolojisi ile uyumlu olması gerekmektedir. Web 2.0 teknolojisi ile yaptığımız web tasarım projeleri arama motolarında hızlı ve kolaylıkla indexlenmektedir.