Bodrum Web Tasarım

Bodrum Web Tasarım

Web Programlama - Bodrum Web Tasarım - Web Tasarım Bodrum

Web Programlama

Bodrum Ajans

Web Programlama

Bodrum Ajans Teknolojileri olarak, web tabanlı firmanıza özel yazılımlar geliştirmekteyiz. Güncel teknolojileri takip ederek sizler için en uygun ve en pratik çözümler sunuyoruz. Projelerinizin her platformda sorunsuz ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Yaptığımız her projede, yenilikci ve çağımıza uygun teknoloji üretmeye özen gösteriyoruz. Sizleri dinliyor ve en uygun yazılımı geliştiriyoruz.

Neler Geliştiriyoruz?
>> Özel Web Tabanlı Uygulamaları
>> İçerik Yönetim Sistemleri
>> E-Ticaret Programlama
>> Kurumsal Otomasyon Sistemleri
>> Mobil Aplikasyonlar ve Mobil Web Siteleri

Yazılım Geliştirme
Geliştirdiğimiz tüm yazılımlarda aşağıdaki teknolojiler kullanılmaktadır.
>> PHP
>> C# ASP.Net 3.5 / 4.0
>> AJAX, Javascript, jQuery
>> XHTML / CSS
>> XML / MS-SQL - T-SQL
>> FLASH / ACTIONSCRIPT 2.0 3.0

Kullanıcı Dostu Tasarım
Tüm çalışmalarımızda anlaşılır, basit ve pratik menü navigasyonu ile kolay yönetilebilir içerik sistemleri ve özgün tasarımlara sahip raporlama ekranları geliştiriyoruz.

Performans
Proje için en uygun olan çözümler, önceden kurgulanarak, yazılım geliştirme sırasında doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulanmaktadır. Veritabanı genişleyebilir bir yapıda oluşturuldukdan sonra, programlama aşamasındaki tüm çalışmalar tarafımızca performans testleri ile sınanmaktadır.

Güvenlik
Dışarıdan gelebilecek tüm saldıralar düşünülerek, projeler tehlikelere karşı, doğru ve dışarıya kapalı bir şekilde programlanmaktadır.

Sonuçlar
Firmanıza özel yazılım projeleri geliştirerek, şirket içi yönetim performansınızı maksimum seviyelere çıkarabilir, aynı zamanda bayi, temsilci, şube veya pazarlama organizasyonlarınızla olan diyaloglarınızı web ortamına taşıyarak maliyet ve zaman kazanımını sürekli hale getirebilir, kurumsallaşma adına önemli mesafeler alabilirsiniz.. Görüşmemizde fayda olacağını düşünüyoruz !