ANA SAYFA BİZ KİMİZ HİZMETLERİMİZ SPONSORLUKLARIMIZ BASINDA BİZ BİZE ULAŞIN ENGLISHBodrum Ajans Yazı Galerisi

VATAN BİLGİSAYAR’IN 53. MAĞAZASI BODRUM’DA AÇILDI
28-06-2012 06:57
Teknolojinin duayeni Vatan Bilgisayar, perakende yatırımı yapmaya devam ediyor. Teknoloji perakendeciliğinde sektör liderliğini hedefleyen Vatan Bilgisayar, Türkiye'de 53'üncü mağazasını Bodrum'da açtı. Vatan Bilgisayar; Bodrum'da açtığı mağazası ile Ege Bölgesi'nin dört bir yanını teknoloji ile buluşturmuş oldu.
Bodrum Mağazası'nın açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan; "Türkiye'de iki Alman teknoloji marketinden daha fazla satış yapıyoruz. Teknolojide her zaman en ucuz fiyatları sunma iddiasındayız." dedi. Türkiye'de tüketiciye ücretsiz bilgisayar eğitimi veren tek 'Teknoloji Perakendecisi' olduklarının altını çizen Hasan Vatan; "Bu yılın başında 50 bin kişiye ücretsiz bilgisayar eğitimi hedefi koyduk. Tüketici, Vatan Bilgisayar'ın bilinçlendirme çalışmalarına ciddi ilgi gösteriyor. Açılan her yeni mağazada ortalama 50 kişi istihdam ediyoruz. Biz, sektörde yöneticilerini kendi içinden yetiştiren bir markayız. Bu da, çalışanların uzun yıllar aynı müşterilerle iletişimde olmasını sağlıyor" dedi.
Teknoloji severlere bilgisayar, cep telefonu, televizyon, fotoğraf makinesi, kamera, yazıcı gibi ürünlerin yanı sıra ütü, saç düzleştirici, elektrik süpürgesi gibi ev teknolojisi ürünleri de sunan Vatan Bilgisayar, 500 m² büyüklüğündeki Bodrum Mağazası ile Türkiye genelinde 107.970 m² kapalı alana ulaştı.